LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Guxon Ava Max, publikon foto gjysmë e zhveshur

10 Shkurt 2024, 11:00, Lifestyle CNA
Guxon  Ava Max, publikon foto gjysmë e zhveshur
Ava Max

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombtarisht falë hiteve të saj dhe teksteve të shkruara, Ava Max, ka “turbulluar” ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, duke postuar disa foto “të nxehta”.

E kemi parë shpesh që të tregojë linjat e saj trupore apo stilin e veshjes në rrjetet sociale, por këtë herë ka guxuar më shumë. 

Ajo është shfaqur pothuajse topless në një foto teksa pozon para një pasqyre./CNA 

Guxon  Ava Max, publikon foto gjysmë e zhveshur

 

Guxon  Ava Max, publikon foto gjysmë e zhveshur

Lajmet e fundit nga