LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ah ky mall”/ Alketa Vejsiu publikon foton me të atin e ndjerë, mesazhi për ndjekësit

11 Shkurt 2024, 15:52, Lifestyle CNA
“Ah ky mall”/ Alketa Vejsiu publikon foton me të atin e
Moderatorja Alketa Vejsiu

Moderatorja Alketa Vejsiu pak kohë më parë ndau lajmin e trishtë për humbjen e babait të saj.

Pavarësisht dhimbjes për humbjen e prindit, moderatorja gjeti forcën të vazhdonte me punën dhe projektet e saj në ekran.

Së fundi ajo ka publikuar një foto me babain e saj të ndjerë dhe tregon se ka shumë mall për të.

“Ah ky mall”/ Alketa Vejsiu publikon foton me të atin e

Në një tjetër "story" në rrjetet sociale, moderatorja ka dhënë një mesazh për të gjithë ndjekësit e saj dhe komentet që shpesh merr në postimet në "Instagram".

“Hë se ti je e fortë, hë se ti ja del, a qan ndonjëherë ti, a mërzitesh, a ti e ke në terezi o goc. Ti një tra la la dhe zgjidhen gjërat vetë. Në fakt të fortët kanë zemër të brishtë të fortët s’kanë frikë të pranojnë që janë të dobët.

Të fortët janë të fortë jo vetëm se ia dalin të t’i mbijetojnë të fortët janë të fortë jo vetëm se ia dalin të t’i mbijetojnë çdo dhimbjeje, por sepse edhe kur zemrën e kanë copë gjejnë forcë të qeshin e t’i japin forcë tjetrit.

Këta lloj “të fortësh” nuk i bëjnë kurrë njerëzit të ndihen të dobët .

Ata janë gjithnjë aty për tjetrin edhe kur arrijnë nivelet më të ulëta të energjisë për veten e tyre.

Ndaj zoti u jep një forcë të veçantë sepse ata nuk kanë veç veten e tyre fokus, ata kanë një mision dhe shkojnë përtej vetes duke u kthyer në forcë për të tjerët”, shkruan Alketa Vejsiu.

“Ah ky mall”/ Alketa Vejsiu publikon foton me të atin e

Lajmet e fundit nga