LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Bëre skema si te filmi Bidai”/ Arbër Hajdari “përplaset” me Sarën

10 Shkurt 2024, 22:45, Lifestyle CNA

“Bëre skema si te filmi Bidai”/ Arbër Hajdari

Gjatë kësaj jave kemi parë debate të forta mes Sara Gjordenit, Ilnisa Agollit, Bardhi Idrizit dhe Meriton Mjekiqit.

Dasma e Meritonit dhe Ilnisës ishte ishte “molla e sherrit”. Këto debate që u ndezën mes çifteve u diskutuan në spektaklin e mbrëmjes së sotme.

Opinionisti Arbër Hajdari u tregua i ashpër me Sarën, për deklaratën e saj se Bardhi po i jep vëmendje Ilnisës për ‘prime’.

Arbri i quajti të shëmtuara skemat, të cilat pretendoi se ishin të ngjashme me filmin shumë të dashur nga shqiptarët, “Bidai”.

Pjesë nga biseda:

Arbri: Pashë nji ndijim nga Sara nuk kuptova diçka tek ky indinjim i madh, Ajo e prime ishte për të vënë duar në kokë, për të bërë skema Bidai për të kap ‘prime’-n. Kaq hapur ju tentoni t’i tregoni publikut që edhe këto të qamet qenkan në kuadrin e primet

Sara: Më vjen keq, po ndihem keq, nuk më vjen mirë që shumë pjesë të rëndësishme që jam sjellë mirë dhe kam duruar shumë, unë kam dalë si një vajzë e vogël që kam dashur vëmendje, nuk doli pjesa tjetër. Nënçmues i emocioneve të mia të vërteta. ‘Prime’ është diçka që Bardhi ka thënë një ditë më parë, të të vijë turp Graciano. Pjesa e ‘prime’, vetëm një ditë më parë unë dhe Bardhi patëm një bisedë që tha paske pasur të drejtë. Nëse ti djalë vendose ta luaje dje, çfarë ndodhi sot…

Arbri: E shëmtuar ajo dramë që bëre për të kapur ‘prime’. Tregohu më e thjesht se dukesh arrogante. Do e rrahësh ndonjë ditë të shkretin./ CNA

Lajmet e fundit nga