LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bombë” për Shën Valentin/Fotot e nxehta të instruktores së palestrës

12 Shkurt 2024, 10:06, Lifestyle CNA
Një “bombë” për Shën Valentin/Fotot e nxehta
Ana Cheri

Ana Cheri është një nga instruktoret më seksi e cila shpesh reklamon mënyrën e jetesës në rrjete sociale.

Ylli i "Instagram"-it nuk ndalet së provokuari me format e saj dhe fotot e nxehta.

Ana Cheri së fundi ka treguar se si po e pret ditën e të dashuruarve.

Një “bombë” për Shën Valentin/Fotot e nxehta

Teksa shfaqet më seksi dhe joshëse se kurrë, Ana Cheri u ka treguar superformat e saj 12 milionë ndjekësve në rrjetet sociale.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga