LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“'Big Brother' ka mbaruar”/ Çfarë opinioni ka Zhaklin Lekatari për Luiz Ejllin

12 Shkurt 2024, 09:47, Lifestyle CNA

“'Big Brother' ka mbaruar”/ Çfarë opinioni ka

Zhaklin Lekatari dhe Luiz Ejlli kanë pasur debate dhe kunja në distancë edhe pas përfundimit të "BBV2".

Duket se mes tyre nuk ka asnjë raport, madje Zhaklin Lekatari kur pyetet për opinionin e saj për Luiz Ejllin, e konsideron thjesht banorin dhe fituesin e "BBV2".

Gjatë një interviste me Ronaldo Sharkën, Zhaklina është shprehur se ka gjëra më të rëndësishme për të folur sesa për Luizin dhe se "Big Brother VIP 2" ka mbaruar.

“Për mua është një banor dhe fitues i 'Big Brother 2'. Kam gjëra më të rëndësishme për të folur dhe 'Big Brother 2' ka mbaruar”, ka thënë ajo./ CNA

Lajmet e fundit nga