LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më ngjau si Elvana Gjata”/ Lekatari injoron Efin: Nuk e njoh fare

12 Shkurt 2024, 09:15, Lifestyle CNA

“Më ngjau si Elvana Gjata”/ Lekatari injoron Efin: Nuk e njoh

Zhaklin Lekatari duket se nuk i ka lënë pas përplasjet që ka pasur me Efi Dhedhes që nga edicioni i dytë i "Big Brother VIP 2".

Gjatë intervistës me Ronaldo Sharkën, i cili i ka nxjerrë foton e Efit për të bërë një koment për të si personazh, Lekatari është përgjigjur se nuk e njeh fare dhe nuk e di se kush është.

Ajo e ironizon duke thënë se në fillim i ngjau me këngëtaren Elvana Gjata dhe Dhurata Dorën duke nënkuptuar se është një kopje e tyre.

“Nuk e njoh fare, nuk e di kush është. Nuk e mbaj mend. Nuk i mbaj mend fare komentet e saj. Më ngjau si Elvana Gjata, Dhurata Dora, nuk e njoh”, tha Lekatari./ CNA

Lajmet e fundit nga