LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

I la të gjithë pa fjalë me format e saj/ 11 fotot më provokuese të Sara Hoxhës

13 Shkurt 2024, 10:45, Lifestyle CNA

I la të gjithë pa fjalë me format e saj/ 11 fotot më

Sara Hoxha e njohur si influencuese në rrjete sociale apo si partnerja e reperit Ledri Vula shfaqet provokuese në "Instagram".

Gjithnjë është vlerësuar për thjeshtësinë dhe origjinalitetin e saj, por edhe për format perfekte.

Edhe pse nënë e një vajze, Sara ka ditur të ruajë linjat e saj dhe këtë na e dëshmoi në fotot gjatë verës së kaluar ku u shfaq me bikini dhe të gjithë nisën të flasin për të.

Së fundi po ashtu ka udhëtuar në vende të nxehta për të pushuar dhe për t'u larguar nga zhurma e madhe për ndarjen e saj nga reperi.

Prej kohësh po përflitet se çifti janë ndarë megjithëse asnjëri prej të dyve nuk është prononcuar publikisht për këtë.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme do të gjeni 11 fotot më provokuese të Sara Hoxhës./ CNA

Lajmet e fundit nga