LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Femrat e këtij 'BBV' janë më të fortat"/ Olta Gixhari i "përvishet" Ledjon Liços

gIXHAI

12 Shkurt 2024, 11:57, Lifestyle CNA
"Femrat e këtij 'BBV' janë më të
Olta Gixhari dhe Ledjon Liço

Të shtunën gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother”-i janë më të fortat e çdo sezoni më parë.

Por kjo deklaratë mesa duket nuk i ka pëlqyer ish-konkurrentes Olta Gixhari, e cila ka bërë edhe komentin e saj. 

Aktorja ka ripostuar në "InstaStory" një foto të sajën ku shkruhet: “Unë pasi Ledioni tha që ky BB ka femrat më të forta dhe më të bukura që ka pasur ndonjëherë bigu”, dhe ku shihet duke qëndruar në një pozicion “gjykues”.

Postimin ajo e ka shoqëruar me shkrimin: “Ledion, ne nuk jetojmë në ashensor, të dëgjojmë”./CNA 

Lajmet e fundit nga