LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT/ Roza Lati para dhe pas operacioneve, ndryshimet drastike të moderatores

13 Shkurt 2024, 09:55, Lifestyle CNA

FOTOT/ Roza Lati para dhe pas operacioneve, ndryshimet drastike të

Roza Lati është një nga banoret më të komentuara të shtëpisë së "Big Brother VIP 3" për shkak të debateve që ka krijuar me konkurrentët e tjerë.

Ajo është shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë jo vetëm për pjesëmarrjen e saj në realityshow, por edhe për ndryshimet drastike që ka bërë në pamje.

Ndoshta nuk ju kujtohet por kjo është Roza para ndërhyrjeve, një vajzë e thjeshtë me tipare të imëta.

FOTOT/ Roza Lati para dhe pas operacioneve, ndryshimet drastike të

Pamja e saj ka ndryshuar shumë pas ndërhyrjeve që edhe ajo vetë nuk ka pasur kompleksin t’i pranojë.

FOTOT/ Roza Lati para dhe pas operacioneve, ndryshimet drastike të

Ajo është shprehur dhe publikisht që i ka pëlqyer gjithnjë të ketë buzë të bukura për të vënë buzëkuqin e kuq e të duket si Marilyn Monroe.

Po ashtu ka pranuar dhe se ka bërë ndërhyrje plastike në gjoks.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme që tregon si ka ndryshuar Roza./ CNA

Lajmet e fundit nga