LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shoh viktimizim”/ Arbër Hajdari: Kam frikë të hap televizorin, se mos shoh Romeon duke qarë në ndonjë cep

27 Mars 2024, 08:31, Lifestyle CNA
“Shoh viktimizim”/ Arbër Hajdari: Kam frikë të hap
Romeo Veshaj

Opinionisti i "BBV 3", Arbër Hajdari, ka komentuar marrëdhënien e çiftit Romeo-Heidi.

Ai është shprehur se është i bezdisur nga kjo histori dhe karta e viktimizimit që po luhet nga Romeo.

Me ironi ka thënë se ka frikë të hapë televizorin se mund të shohë Romeon që qan në ndonjë cep.

“Jam shumë i bezdisur nga kjo histori. Shoh një viktimizim, po luhet karta e viktimizimit në këtë marrëdhënie. Më ka zënë frika të hap televizorin se mos shoh Romeon duke qarë në ndonjë cep. Njerëzit kanë qenë të martuar nga 30 vjet, me 5 kalamaj dhe nuk kanë bërë këto sjellje. Unë kujtoj se kur Romeo hyri në shtëpinë e 'Big Brother', tha se për mua gjëja më e rëndësishme është të fitoj çmimin, ndërkohë që Romeo ka harruar lojën.

E shoh që del te pishina bën viktimizim dhe bën atë që është vetëm dhe po e përjeton keq situatën e në fund të ditës po dalim në 'prime' për të disatën herë dhe diskutojmë për një çift që as vetë nuk e dinë pse janë ndarë”, tha Arbri./ CNA

Lajmet e fundit nga