LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

6 banorë në nominim/ Kush do të lërë garën të shtunën?

27 Mars 2024, 08:09, Lifestyle CNA

6 banorë në nominim/ Kush do të lërë garën të

Gjashtë janë të nominuarit, të cilët do të luftojnë gjatë këtyre ditëve për të shpëtuar të shtunën dhe për të vazhduar garën në "Big Brother VIP".

Egla, Ilnisa, Julia, Liam, Rike dhe Roza janë banorët që shkojnë në televotim dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë të shtunën.

Këtë herë nominimet u zhvilluan ndryshe. Banorët u ndanë në dy grupe, në atë të vajzave dhe të djemve.

Vajzat shkruan emrin e banorit të preferuar nga djemtë dhe anasjelltas.

Banorët që kishin shkruar emrin e njëri-tjetrit në tabelë i shpëtuan nominimit, ndërsa të tjerët shkuan në televotim.

Mbetet për t'u parë se kush do të lërë shtëpinë të shtunën.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar Lediona Xheladinaj ishte konkurrentja që u eliminua nga gara./ CNA

Lajmet e fundit nga