LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nudo në vaskë, duke folur në telefon/ Fotot e Dea Mishel që “të lënë pa frymë”

26 Mars 2024, 21:16, Lifestyle CNA
Nudo në vaskë, duke folur në telefon/ Fotot e Dea Mishel që
Dea Mishel

Dea Mishel ishte njëra nga banoret më simpatike të edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”.

Ajo tashmë është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, dhe vazhdimisht sjell imazhe fanstastike.

Në “Instagram”, moderatorja numëron plot 289 mijë ndjekës. Këtë të martë, në këtë rrjet social ajo ka sjellë disa foto shumë provokuese.

Dea Mishel na shfaqet nudo brenda një vaske me shkumë, teksa flet në telefon. Kjo ka bërë që të marrë komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit.

Për më shumë, shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga