LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Besi konfirmoi ndarjen/ Mesazhi që jep Xhensila Myrtezaj

26 Mars 2024, 15:40, Lifestyle CNA
Besi konfirmoi ndarjen/ Mesazhi që jep Xhensila Myrtezaj
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Prej disa javësh tashmë në media flitet për një divorc mes njërit prej çifteve më të dashura për publikun, aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Për këtë lajm nuk kishte reaguar asnjëri prej tyre, por mbrëmjen e kaluar Besi ka konfirmuar lajmin.

Ai e ka cilësuar Xhensilën si ish-bashkëshorte, ndërsa tregoi se vajzën e takon më shpesh dhe djalin më rrallë.

Por pas kësaj deklarate të aktorit, këngëtarja ka publikuar një video të saj në rrjetet sociale. Ajo shfaqet duke bërë palestër, ndërsa e shoqëron me këngën “survivor”.

Kështu, ajo nënkupton se është një femër e fortë që i mbijeton çfarëdolloj sfide./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Lajmet e fundit nga