LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"U mburre se hape këmbët"/ Dalina Buzi i përvishet Ilnisës: Ka idiotë dhe të paaftë...

26 Mars 2024, 10:22, Lifestyle CNA
"U mburre se hape këmbët"/ Dalina Buzi i përvishet
Egla, Dalina dhe Ilnisa

Debatet në shtëpinë e “Big Brother VIP” duket se nuk i shpëtojnë askujt.

Së fundmi Dalina Buzi ka komentuar debatin e ndodhur mes Eglës dhe Ilnisës, ku kjo e fundit u shpreh se aktores nuk ia ka dhënë Zoti mundësinë që të ketë fëmijë. 

Në reagimin e saj, Dalina thekson se të bërit fëmijë nuk është arritje e për më tepër ka shumë nëna të papërgjegjshme që janë bërë me fëmijë.

“Për mua nuk ka sens që t'i të mburresh për një gjë që nuk është ndonjë arritje e madhe sepse nuk është e jashtëzakonshme të kesh fëmijë. Nuk është arritje se hape këmbët dhe bëre fëmijë. Arritje është ca zgjedhje bën në jetë, si ia del në kohë të vështira etj. Ç’janë këto shprehje ‘Të ka lënë Zoti kastile pa fëmijë’. Po sa idiotë e të paaftë ka me fëmijë. Po kjo Ilnisa, 30 e ca vjeç, gazetare, mes Tiranës, ç’i ka këto lloj argumentesh. E quan dhunti që ka fëmijë dhe atë tjetrën e ka lënë Zoti pa fëmijë. Është shumë budallallëk! Të mburresh se hape këmbët dhe bëre fëmijë!”, tha Dalina./CNA 

Lajmet e fundit nga