LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Oriola Marashi, si kaubojse/ Mahnit me fotot më të fundit

26 Mars 2024, 16:18, Lifestyle CNA
Oriola Marashi, si kaubojse/ Mahnit me fotot më të fundit
Modelja Oriola Marashi

Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare dhe mjaft të dashura për publikun.

Modelja, fama e së cilës ka kaluar kufijtë shqiptarë, ndan herë pas here foto me ndjekësit në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi, ajo na është shfaqur në versionin e kaubojses. Ajo mahnit me format teksa pozon para kamerës në një stil që nuk e kemi parë më parë.

Fotot e saj nuk kanë nevojë për shumë koment, ndaj ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga