LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthyese dhe përvëluese/ Ish miss-i, foto provokuese me bikini

26 Mars 2024, 20:43, Lifestyle CNA
Shpërthyese dhe përvëluese/ Ish miss-i, foto provokuese me bikini
Modelja amerikane, Olivia Culpo

Modelja amerikane, Olivia Culpo, është influencuese e modës, me shije elegante, që ka bërë për vete jo pak vajza dhe djem.

Ish-Miss Universe ndiqet nga më shumë se 5.5 milionë njerëz në “Instagram” dhe kjo jo pa ndonjë arsye.

E fejuara e yllit të futbollit të San Francisco 49, Chris McCaffrey, së fundmi ka promovuar një fushatë të re, për koleksionin e saj të ri të bikineve.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa foto me bikini, ku normalisht duket shumë në formë.

Për më tepër, shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga