LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ilnisa rrëfehet pa filtra/ “Për 10 vjet nuk kam fjetur kurrë me një burrë”

26 Mars 2024, 19:30, Lifestyle CNA
Ilnisa rrëfehet pa filtra/ “Për 10 vjet nuk kam fjetur
Gazetarja Ilnisa Agolli

Gazetarja Ilnisa Agolli ka folur pa filtra për jetën e saj personale dhe për marrëdhënien me moderatorin Meriton Mjekiqi në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Në një bashkëpbisedim me banorët, Ilnisa tha se prej 10 vitesh nuk ka fjetur me asnjë burrë në krevat.

Ajo deklaroi se e kishte ndarë mendjen që t’i përkushtohej vajzës e punës dhe raportin me Meritonin nuk e priste.

“Meritonin që zbulova këtu brenda, nuk e prisja ndonjëherë në jetë të më vinte një e mirë. E kisha ndarë mendjen, iu përkushtova punës, vajzës, qejfeve dhe netëve pa gjumë duke menduar si o Zot mbeta vetëm, si nuk gjeta një njeri që unë e dua. E çmoj shumë puthjen, e kam të shenjtë dhe më paska munguar një puthje prej kaq shumë kohësh. Më ka çuar te ky ndryshimi i jetës. Unë nuk kam fjetur me një burrë në krevat kurrë, pas 10 viteve. Kemi pasur raportet tona në jetë, por nëse kishte një terror, ishte të krijoja një raport intensiv dhe ta pranosh veten, e të hapësh zemrën që mund të duash një njeri në jetë”, rrëfeu gazetarja./ CNA

Lajmet e fundit nga