LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eglën nuk e mbajnë nervat/ Ofendon Riken: Je e shqepur

26 Mars 2024, 22:09, Lifestyle CNA

Eglën nuk e mbajnë nervat/ Ofendon Riken: Je e shqepur

Një debat i fortë është zhvilluar këtë të martë mes aktores Egla Ceno dhe Rike Roçit.

Vajzat u përplasën me njëra-tjetrën për pasqyrat teksa po bëheshin gati për spektaklin e sotëm.

Debati agravoi në ofendime. Egla i është drejtuar Rikes me fjalë vajzë e paformuar, xheloze dreqi, e shqepur, të mungon tegeli.

“Ngelët t’u u marrë me qimet e hundës time. Gocë e keqe, që infekton dhe gocat e tjera. ‘Më mbani akoma këtë se nuk e kam shfaqur veten akoma’. Xheloze dreqit, po plasni fare. Gocë e paformuar akoma, gruja 40 vjec. S’ke turp. Ta kam zgjat shumë me artë surratin tënd. Ti je e shqepur, nëse unë jam e qepur. Do bukë për atë gojën tënde ti? Ta jap unë! Për atë gojën tënde të shqepur. E shqepme komplet, nga koka te këmbët. Vetëm tegeli të mungon. Qepe o e shqep me. Rikja e shqepme bën si naive”, tha Egla.

Nga ana tjetër, Rikja iu përgjigj: “Më vjen keq që del si e çmendur”.

Pas debatit, Rikja shpërtheu në lot, pasi deklaroi se ishte prekur nga ofendimet./ CNA

Lajmet e fundit nga