LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ledjona Xheladinaj lë shtëpinë e "Big Brother VIP"

27 Mars 2024, 07:22, Lifestyle CNA

Ledjona Xheladinaj lë shtëpinë e "Big Brother VIP"

Ledjona Xheladinaj është personazhi i radhës që është eliminuar nga gara për çmimin e madh të "Big Brother VIP".

Në një përballje me Ilnisën, Heidin, Jetmirin dhe Eglën, Ledjona ka qenë më pak e votuar për të qëndruar brenda në shtëpi.

Pas daljes së saj, Ledjona theksoi se kjo eksperiencë i shërbeu për të njohur më shumë veten.

Ajo ka qenë një nga personazhet që është përfshirë në debate të forta dhe ka rrëfyer historinë e saj të jetës./ CNA

Lajmet e fundit nga