LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jennifer Aniston dhe Sandra Bullock 'kapen mat', fotot bëjnë xhiron e rrjetit

29 Mars 2024, 14:33, Lifestyle CNA

Jennifer Aniston dhe Sandra Bullock 'kapen mat', fotot bëjnë

"Daily Mail" raporton se Jennifer Aniston dhe Sandra Bullock janë parë duke dalë nga një zyrë e njohur e kirurgjisë plastike në Connecticut të mërkurën. Fotot e tyre janë duke bërë xhiron në rrjet. Atyre iu bashkua bashkëshortja e aktorit Jason Bateman, Amanda Anka.

Ato u shfaqën së bashku teksa po largoheshin nga "The Retreat At Split Rock", i cili ndodhet në Greenwich, Connecticut.

“Ai është i specializuar në procedurat e sipërme dhe të poshtme të fytyrës, të cilat kushtojnë nga 50,000 deri në 100,000 dollarë secila, si dhe në zmadhimin e vetullave dhe syve që kushtojnë rreth 30,000 dollarë secila”, thuhet nga burimi i medias britanike.

Për vizitën te kirurgu plastik, yjet ishin veshur thjesht dhe sportive me rroba të zeza për të rënë sa më pak në sy. Megjithatë, ka qenë kapela e Aniston që mbante për të fshehur fytyrën që tërhoqi vëmendjen./CNA 

Jennifer Aniston dhe Sandra Bullock 'kapen mat', fotot bëjnë

Lajmet e fundit nga