LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Oriola Marashi, me fustan transparent në pishinë/ “Luanesha” e pasarelave mahnit me fotot

27 Mars 2024, 19:03, Lifestyle CNA
Oriola Marashi, me fustan transparent në pishinë/
Modelja Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi është gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe lakohet shpesh në mediat rozë për sukseset e saj edhe jashtë kufijve të Shqipërisë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk ndalet së publikuari foto provokuese dhe gjithmonë na shfaqet mahnitëse.

Së fundmi, “luanesha” e pasarelave ka ndarë disa foto ku është e veshur me një fustan transparent, ndërsa ndodhet brenda një pishine.

Në pak minuta ajo ka marrë mijëra pëlqime. Për më tepër, shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga