LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jetmiri tallet me Julin dhe Eglën/ Aktori: Të ka marrë malli për c*cë

27 Mars 2024, 12:13, Lifestyle CNA
Jetmiri tallet me Julin dhe Eglën/ Aktori: Të ka marrë malli
Julian Deda

Loja për Jetmirin duket se sapo ka filluar. Me të kaluar nominimin, ai ka nisur debatet me banorët e tjerë kryesisht, Julian Dedën, Ilnisën dhe Eglën.

Këtë mëngjes ai ka nisur të tallet me Julin dhe Eglën duke u folur në gjuhën e kafshëve.

Nga ana tjetër, aktori nuk është përmbajtur duke e kaluar debatin në një nivel tjetër.

“Ça ke do me e prek, hajde, hajde preke, do ta prekësh, të ka marrë malli për c*cë. Ça ky që bën si qen”, është shprehur Juli, ndërkohë që nuk kanë munguar përforcimet nga Egla për situatën./ CNA

Lajmet e fundit nga