LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk të kap me zor”/ Liami ngacmohet me Erjolën: Kaq penetrante je gjithmonë?

27 Mars 2024, 16:06, Lifestyle CNA
“Nuk të kap me zor”/ Liami ngacmohet me Erjolën: Kaq
Liam Osmani dhe Erjola Doçi

Liam Osmani dhe Erjola Doçi janë ngacmuar me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big brother VIP”.

Kjo ka ndodhur gjatë lojës së banorëve me makinat luksoze, ku vajzat duhet të luanin rolin e shoferes dhe të flirtonin me djemtë.

Erjola e ftoi Liamin në makinë, duke i thënë se nuk do ta kapë me zor, ndërsa ky i fundit e pyeti nëse është gjithmonë kap provokuese dhe penetrante.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Të keqen e syrit dhe të mjekrës ty mor Zot. Hajde hipim, të pëlqen kështu me muzikë.

Liami: Hajde se më pëlqen ta bëj një xhiro. Ka kamera këtu brenda?

Erjola: Nuk të kap me zor, mua nuk më ka ndodhur të ngacmoj njeri po ty… nuk e di d.m.th.…

Liami: Po kështu je gjithandej, kaq provokuese, penetrante?

Erjola: Jo, jo, hera e parë…

Liami: Mos është nga efekti i makinës…

Erjola: Jo, unë gjithmonë me këtë makinë lëviz, po kur të pashë ty…/ CNA

Lajmet e fundit nga