LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja meksikane provokon mbi shtrat/ Ekspozon të pasmet bombastike

27 Mars 2024, 22:25, Lifestyle CNA
Modelja meksikane provokon mbi shtrat/ Ekspozon të pasmet bombastike
Yanet Garcia

Bukuroshja meksikane, Yanet Garcia e cila është edhe një prezantuese moti dhe një moderatore e suksesshme, ka një audiencë të gjerë që e ndjek.

Fillimisht ajo është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj superbombastike.

Yanet Garcia publikon shpesh foto në rrjetet e saj sociale, të cilat janë mjaft të pëlqyera.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, ku na shfaqet tejet provokuese, teksa pozon e mbështetur mbi një shtrat.

Me veshjen e saj të tejdukshme, modelja meksikane nxjerr në pah të pasmet bombastike.

Për më tepër shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

 

Lajmet e fundit nga