LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother Vip

31 Mars 2024, 14:34, Lifestyle CNA

Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother Vip

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother Vip. Arsyeja sipas asaj që përmbante zarfi i zi për banoren janë veprimet e saj ndaj Meritonit.

Po ashtu Vëllai i Madh thotë se këto veprime ishin pasojë e provokimeve të herë pas hershme nga Ilnisa dhe Meritoni për të cilin pritet një vendim në vazhdim.

Egla është përplasur me Meritonin pas spektaklit ku gjatë debatit i ka hedhur dy herë gotën me alkol në fytyrë./ CNA

Lajmet e fundit nga