LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E poshtër”, hiti i momentit/ Shqiptarët “fiksohen” pas këngës më të re të Endri Priftit

31 Mars 2024, 19:55, Lifestyle CNA
“E poshtër”, hiti i momentit/ Shqiptarët
Endri Prifti dhe Gresa Gjocera

Endri Prifti, një nga vëllezërit korçarë publikoi dy ditë më parë projektin e tij më të ri.

Ai soli një bashkëpunim me Gresa Gjocerën, i cili është përqafuar nga publiku i gjerë.

Me këngën “E poshtër” ata i thurin vargje dashurisë. E kënduar me aq mjeshtëri, kjo mund të cilësohet si muzika e vërtetë që ngroh zemrat e qytetarëve.

Ky projekt i Endri Priftit, ashtu si shumë të tjerë, është kthyer në një nga hitet e momentit, duke i “fiksuar” shqiptarët me notat e ëmbla.

Pritet që “E poshtër” të ketë një influencë të gjerë edhe gjatë muajve të verës./ CNA

Lajmet e fundit nga