LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Maunja përplaset me makinën/ Trafik i rënduar në zonën e Astirit

27 Qershor 2022, 16:51, Kronika CNA

FOTO- Maunja përplaset me makinën/ Trafik i rënduar në

Një aksident ka ndodhur në zonën e Astirit. Një mjet i tonazhit të rëndë është përplasur me një makinë.

Si pasojë e aksidentit është shkaktuar një trafik tepër i rënduar në njërën korsi.

Në fotot e siguruara nga CNA.al, shihet një varg i gjatë mjetesh të cilët kanë mbetur të bllokuar në mes të rrugës, ndonëse bëhet me dije se është i ndaluar qarkullimi i mjeteve të tonazhit të rëndë dhe betonieret.

Ende nuk dihet nëse nga aksidenti ka patur njerëz të lënduar./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga