LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përfundon në Osum/ Dyshohet për viktima

27 Qershor 2022, 14:41, Kronika CNA
Makina përfundon në Osum/ Dyshohet për viktima
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar këtë mesditë në Berat.

Një automjet ka rënë në lumin e Osumit. Raportohet se drejtuesja e automjetit ka qëndruar për dhjetë minuta e bllokuar në automjet.

Qytetarët kanë tentuar të shpëtojnë shoferen, por lidhja me rrip sigurimi e ka vështirësuar nxjerrjen e saj nga automjeti, ndërkohë që brenda në makinë ndodhej dhe një fëmijë.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, policia ndodhet në vendngjarje.

Lajmet e fundit nga