LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I ngacmuan të dashurën në lokal/ 5 shqiptarë dhunojnë për vdekje 42-vjeçarin grek

26 Qershor 2022, 18:35, Kronika CNA
I ngacmuan të dashurën në lokal/ 5 shqiptarë dhunojnë
Policia greke

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 42-vjeçar grek është dhunuar për vdekje nga një grup të rinjsh me origjinë shqiptare.

Referuar mediave vendase, 42-vjeçari ka qenë në një lokal me të dashurën e tij, dhe ndërsa është larguar për të shkuar në tualet, 5 shqiptarët i janë afruar asaj dhe e kanë ngacmuar.

Pasi është kthyer nga tualeti, 42-vjeçari ka debatuar me të rinjtë shqiptarë, por sherri ka degraduar. Shqiptarët thuhet se e kanë dhunuar atë rëndë, duke e lënë të larë në gjak jashtë lokalit, sheshin Rafina, në Athinë.

Më pas ai është transportuar në gjendje të rëndë në spital, por ka humbur jetën./E.T.CNA.al

Lajmet e fundit nga