LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U denoncua e zhdukur nga familjarët/ Gjendet 31-vjeçarja nga Librazhdi

25 Qershor 2022, 20:28, Kronika CNA
U denoncua e zhdukur nga familjarët/ Gjendet 31-vjeçarja nga
31-vjeçarja nga Librazhdi

Është gjetur 31-vjeçarja nga Librazhdi, e cila u denoncua nga familjarët si e zhdukur disa ditë më parë duke braktisur edhe fëmijët.

Mësohet se 31-vjeçarja ka deklaruar në polici se është larguar nga banesa me dëshirën e saj.

Shkaqet dhe rrethanat e largimit të saj nga banesa janë të paqarta, ndërsa tashmë ajo ndodhet pranë familjarëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga