LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Tiranë/ 40-vjeçari me motor përplaset me betonieren, përfundon në spital

25 Qershor 2022, 16:51, Kronika CNA
Aksident në Tiranë/ 40-vjeçari me motor përplaset me
Ambulanca

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Sauk, ku një 40-vjeçar që udhëtonte me motor, është përplasur me një betoniere, duke marrë plagë të rënda.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.06.2022, në afërsi të TEG-ut, shtetasi E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç.

Si pasojë shtetasi E. T. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga