LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë në mes të rrugës 67-vjeçari/ Dyshimet e para

23 Qershor 2022, 20:48, Kronika CNA
Gjendet i pajetë në mes të rrugës 67-vjeçari/
Foto ilustruese

Një 67-vjeçar është gjendur i pajetë në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë.

Sipas policisë, viktima është shtetasi me iniciale E.I, i cili dyshohet se vuante nga tensioni.

Uniformat blu bëjnë me dije se nga kqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk ka pasur shenja, ndërsa humbja e jetës dyshohet të jetë për shkaqe natyrale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.06.2022, në vendin e quajtur Komuna e Parisit, në rrugë, ka ndërruar jetë shtetasi E. I., 67 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga tensioni.

Nga këqyrja paraprake nuk ka shenja dhune dhe nga veprimet e para hetimore është konstatuar se ky shtetas është rrëzuar në rrugë, dhe dyshohet se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga