LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Korçë/ Nëna gjen të pajetë djalin në banesë

23 Qershor 2022, 15:57, Kronika CNA
E rëndë në Korçë/ Nëna gjen të pajetë
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Korçë.

Mësohet se nëna ka gjetur të pajetë në banesë djalin e saj.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet fjalë për një shtetas 55 vjeçar, i cili dyshohet se ka vrarë veten me thikë.

Ka qenë nëna e tij që e ka gjetur dhe ka lajmëruar policinë, e cila ka mbërritur pranë banesës për zbardhjen e rrethanave.

Pritet edhe eksperti i mjekësisë ligjore për të bërë ekzaminimin e viktimës.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 23.06.2022, rreth orës 15:30, në lagjen nr. 8, Korçë, në banesën e tij, dyshohet se është vetëvrarë me mjet prerës (thikë) shtetasi E. L., 55 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga