LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy automjete në Elbasan/ Shoferja e plagosur bllokohet në makinë

23 Qershor 2022, 08:58, Kronika CNA
Përplasen dy automjete në Elbasan/ Shoferja e plagosur bllokohet
Foto nga vendngjarja

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Metalurgji.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën për shkaqe të panjohura.

Nga informacionet paraprake, raportohet se ka mbetur e plagosur njëra nga drejtueset e mjetit, e cila ka mbetur e bllokuar në makinë.

Policia ka shkuar drejt vendngjarjes dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi shkaqet dhe rrethanat e saj./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga