LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Digjet pas mesnate makina në Delvinë

22 Qershor 2022, 08:21, Kronika CNA
Digjet pas mesnate makina në Delvinë
Foto ilustruese

Pas mesnate, në lagjen “9 Nëntori” në Delvinë ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës "Suzuki".

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se mjeti ka qenë në pronësi të shtetasit L.K., banues në Delvinë.

Policia po punon për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.

“Delvinë/Informacion paraprak

Më datë 22.06.2022, rreth orës 00:50, në lagjen “9 nëntori”, Delvinë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Suzuki”, në pronësi të shtetasit L. K., banues në Delvinë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga