LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nënë e bijë zhduken/ Babai kërkon ndihmë në polici

21 Qershor 2022, 13:31, Kronika CNA

Nënë e bijë zhduken/ Babai kërkon ndihmë në polici

Shtetasi me inicialet I.P, 51 vjeç, ka denoncuar në polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tij të mitur.

Policia bën me dije se po punohet për gjetjen e tyre.

"Më datë 20.06.2022, në Komisariatin e Policisë Maliq, është paraqitur shtetasi I. P., 51 vjeç, banues në fshatin Vreshtas, Maliq, i cili ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa bashkëshortja e tij, shtetasja G. P., 41 vjeçe, së bashku me fëmijën e tyre  7 vjeç. Nga ana e Policisë po punohet për gjetjen e tyre", njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga