LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zhduket 58-vjeçari në Përmet

21 Qershor 2022, 09:27, Kronika CNA

Zhduket 58-vjeçari në Përmet

Shtetasja me inicialet V.P ka kallëzuar në polici se vëllasi i saj, A.P, 58 vjeç, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

58-vjeçari rezulton i zhdukur që prej datës 18 qershor.

“Përmet-Më datë 21.06.2022, në Komisariatin e Policisë Përmet, ka bërë kallëzim shtetasja V. P., pasi vëllai i saj, shtetasi A. P., 58 vjeç, banues në Përmet, është larguar nga banesa e prindërve të tyre më datë 18.06.2022, dhe nuk është kthyer më”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga