E rëndë në Tiranë/ Gjendet pa shenja jete një shtetas polak

20 Qershor 2022, 19:34, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ Gjendet pa shenja jete një shtetas
Foto ilustruese

Gjendet pa shenja jete një shtetas polak ditën e sotme në bulevardin "Bajram Curri", në Tiranë.

Blutë bëjnë me dije se bëhet fjalë për 73-vjeçarin me iniciale A.H., i cili u gjet pa jetë në një banesë të marrë me qira.

Nga këqyrja paraprake, raportohet se nuk janë konstatuar shenja dhune.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga