LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përplas motoçikletën/Përfundon në spital një person

21 Qershor 2022, 08:59, Kronika CNA
Makina përplas motoçikletën/Përfundon në spital
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lezhës. Një automjet ka përplasur një motoçikletë.

Si pasojë është lënduar drejtuesi i motoçikletës, i cili ndodhet në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia po punon dhe heton për zbulimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga