LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Aksident në Hamallaj/ Kamionçina dhe makina bëhen “copë”

23 Qershor 2022, 18:35, Kronika CNA

FOTO-Aksident në Hamallaj/ Kamionçina dhe makina bëhen

Një aksident është regjistruar në zonën e Hamallajt. Sipas pamjeve të mbërritura në redaksinë e CNA.al, shihet që përplasja ka qenë e fortë.

Ende nuk raportohet për të plagosur , ndërsa po hetohen dhe rrethanat e aksidentit.

Aksidenti ka krijuar trafik të rënduar pasi kamionçina ndodhet në mes të rrugës ndërsa mjeti është tërësisht i dëmtuar në pjesën e parme./A.E- CNA.al

FOTO-Aksident në Hamallaj/ Kamionçina dhe makina bëhen

Lajmet e fundit nga