LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitet nën kërcënimin e armës lodër farmacia në Tiranë/ Marrin një shumë të konsideruar parash

25 Qershor 2022, 11:26, Kronika CNA
Grabitet nën kërcënimin e armës lodër farmacia në
Farmaci

Një farmaci ka rënë pre e grabitësve në zonën e Xhamllikut në Tiranë paraditen e sotme, ku autorët nën kërcënimin e një pistolete e cila dyshohet se ka qenë lodër, kanë arritur të marrin një shumë parash nga farmacia.

Ata janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që policia ka mbërritur dhe po bën kqyrjen e kamarave të sigurise dhe po merren në pyetje dëshmitarët për të mbledhur prova që do të çojnë në identifikimin e autorëve, raportojnë mediat.

Nuk dihet ende shuma e parave që është marrë nga farmacia, ndërkohë që në zonë ndodhen disa biznese të tjera, përfshirë pika të këmbimit valutor./CNA.al

Lajmet e fundit nga