LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Çmendet' 41-vjeçari/ Rreh babain e tij

24 Qershor 2022, 14:27, Kronika CNA

'Çmendet' 41-vjeçari/ Rreh babain e tij

Policia ka vënë në pranga shtetasin F.D, 41 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin F. D., 41 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij”, njofton policia.

Ndërsa shtetasi D.A. ka përfunduar në pranga pasi ka dhunuar gruan e tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Shijak arrestuan në flagrancë shtetasin D. A., 40 vjeç, banues në Shijak, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”, thuhet më tej në njoftim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga