LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident i rëndë në aksin Vlorë-Llakatund/ Ndërron jetë një person

26 Qershor 2022, 09:55, Kronika CNA
Aksident i rëndë në aksin Vlorë-Llakatund/ Ndërron
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor, Vlorë-Llakatund.

Mësohet se si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga