LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bie nga kati i tretë i pallatit/ Përfundon në spital 29-vjeçari

26 Qershor 2022, 09:50, Kronika CNA

Bie nga kati i tretë i pallatit/ Përfundon në spital

Shtetasi me inicialet H.H, 29 vjeç, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte dhe si pasojë ka përfunduar në spital.

Sipas njoftimit, mësohet se 29-vjeçari është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për hetimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

"Më datë 25.06.2022, rreth orës 22:00, në lagjen 'Haxhias', Elbasan, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasi H. H., 29 vjeç.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, ky shtetas ndodhet në spitalin e Elbasanit, aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punen për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga