LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident i rëndë në Kukës/ Plagoset nëna me dy fëmijët

25 Qershor 2022, 20:54, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Kukës/ Plagoset nëna me dy
Foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Kukësit. 

Mësohet se një mjet tip 'Golf' është përplasur dhe për pasojë janë plagosur nëna me dy fëmijët.

Sipas burimeve të plagosurit janë dërguar me ambulancë në spital, ndërsa gjendja e tyre nuk dihet.

Sa i përket kryefamiljarit, i cili ishte edhe drejtues i mjetit, ka marrë dëmtime të lehta./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga