LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr me lopata në plazhin e Shëngjinit/ Plagoset pronari i një biznesi

26 Qershor 2022, 15:09, Kronika CNA

 

Sherr me lopata në plazhin e Shëngjinit/ Plagoset pronari i një
Foto ilustruese

 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në plazhin e Shëngjinit.

Raportohet se një pushues ka goditur me lopatë pronarin e një subjekti.

Nga përplasja ka mbetur një person i plagosur.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur për ndarjen e hapësirave në plazh.

Pas një debati, siç raportojnë mediat me titra, shtetasi P.Deda ka goditur me lopatë pas koke pronarin A.Marku dhe është larguar në drejtim të paditur./CNA.al

Lajmet e fundit nga