LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Digjet fasoneria në Vlorë/ Dyshimet e para

27 Qershor 2022, 08:12, Kronika CNA
Digjet fasoneria në Vlorë/ Dyshimet e para
Foto ilustruese

Një fasoneri në qytetin e Vlorës është përfshirë nga flakët.

Sipas raportimeve paraprake në media, bëhet me dije se biznesi ka qenë në pronësi të një shtetasi italian. 

Dyshimet janë se zjarrëvënia ka qenë e qëllimshme, ku është hedhur lëndë djegëse nga pjesa e jashtme dhe më pas i është vënë zjarri. Dëmet materiale që janë shkaktuar janë të mëdha. Nga ana e policisë nuk ka akoma një reagim zyrtar./CNA.al

Lajmet e fundit nga