LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ 61-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në banesë

26 Qershor 2022, 21:19, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ 61-vjeçari i jep fund jetës,
Ambulanca

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të dielë.

Mësohet se një 61-vjeçar nga Tirana i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvaruar në banesë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2022, në Rrugën "Kol Paparisto", në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga