LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vlora përfshihet sërish nga flakët/ Bie zjarr në kabinën elektrike, lagjja një orë pa energji

26 Qershor 2022, 21:34, Kronika CNA
Vlora përfshihet sërish nga flakët/ Bie zjarr në
Foto nga Vlora

Është përfshirë nga flakët kabina elektrike në afërsi të zonës historike të qytetit të Vlorës.

Nga zjarri në kabinën elektrike zona historike e Vlorës ka mbetur pa energji.  

Mësohet se forca të shumta zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ku po përpiqen të shuajnë zjarrin dhe të kthejnë gjendjen në normalitet.

Fatmirësisht deri më tani nuk ka persona të lënduar nga ky zjarr./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga