LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

I mituri largohet nga banesa/ Nëna bën denoncimin, policia vihet në lëvizje

27 Qershor 2022, 12:56, Kronika CNA
I mituri largohet nga banesa/ Nëna bën denoncimin, policia vihet
Policia e Shtetit

Një 10-vjeçar është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Ka qenë nëna e të miturit, 32-vjeçarja me iniciale F.L., ajo e cila ka bërë denoncimin në polici, në komisariatin numër 4 në Tiranë.

Përmes një njoftimi, policia bën me dije se është vënë në kërkim të 10-vjeçarit.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga basesa dhë nuk është kthyer më, djali i saj 10 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, njofton policia.

Lajmet e fundit nga